BMW X6 XDrive M50d
|
|||||||
| Состояние | Подержанный | ||||||
| Первая рег. | 09.2020 · Швеция | ||||||
| Пробег | 114 000 км | ||||||
| Тип кузова | Купе, 4 дверей, 5 мест | ||||||
| Топливо | Дизель | ||||||
| Двигатель | 3.0, 294 kW | ||||||
| КПП | Автомат | ||||||
| Привод | Полный привод | ||||||
| VIN | WBAGT610X09D95274 | ||||||
| Рег. номер | 777JVG | ||||||
| Техосмотр | 30.09.2026 | ||||||
Комплектация
Muu
- Merino nahksisu
- M nahkkattega rool
- M aerodünaamikapakett
- High Gloss Shadow Line välisviimistlus
- M Alcantara antratsiit laepolster
- Panoraamkatus
- Pakiruumi lisavarustuse pakett
- Päikesekaitseklaasid
- Veluurist põrandamatid
- Ohukolmnurk ja esmaabikomplekt
- Temperatuuriga reguleeritavad topsihoidjad
- Elektriliselt reguleeritavad mälufunktsiooniga istmed
- Crafted Clarity klaasdetailid
- Esi- ja tagaistmete soojendus
- Eesmise rea soojusmugavuspakett
- Individuaalne nahkkattega armatuurlaud
- M multifunktsionaalsed istmed
- Süsinikkiust siseviimistlusliistud
- Neljatsooniline automaatne kliimaseade
- Ambient Air pakett (salongi lõhnastamine)
- Laiendatud peeglipakett
- Salongi meeleoluvalgustus
- Head-up ekraan
- DAB digitaalraadio
- Harman/Kardon helisüsteem
- Teleservices teenused
- Hädaabikõne süsteem
- ConnectedDrive teenused
- Connected Package Professional
- Juhtmevaba laadimisega telefonilahendus
- BMW Live Cockpit Professional
- WiFi hotspot
- parking heater
- Kilomeetripõhine spidomeeter
- LED udutuled
- Kaugtuleassistent
- Active Guard Plus turvasüsteem
- Driving Assistant Professional
- BMW Laserlight esituled
- Parkimisabisüsteem Plus
- M Sport pidurid
- Lukustatavad rattapoldid
- M Sport diferentsiaal
- Rehvirõhu jälgimissüsteem
- Integraalne aktiivroolimine
- M Sport Professional vedrustus
- Comfort Access võtmeta avamine ja käivitus
- Soft-Close uksed
- Haagisekonks
- Valgustatud BMW neeruvõre (Iconic Glow)
- BMW Display Key
- Akustilised mugavusklaasid
- Aktiivne jalakäijakaitse
- M sportväljalaskesüsteem
Технические характеристики
Двигатель и топливо
| Топливо: | Дизель |
| Объем двигателя: | 3.0 л |
| Объем двигателя: | 2993 см³ |
| Мощность: | 294 кВт |
| Выбросы CO₂: | 221 г/км |
| Максимальная скорость: | 250 км/ч |
Кузов и количество мест
| Цвет: | Серый |
| Тип кузова: | Купе |
| Мест: | 5 шт |
| Дверей: | 4 шт |
| Длина: | 4935 мм |
| Ширина: | 2004 мм |
| Высота: | 1696 мм |
| Категория транспортного средства: | M1G |
| Тип транспортного средства: | Лег. автомобиль |
Масса, прицеп, колесная база
| Порожняя масса: | 2462 кг |
| Полная масса: | 3010 кг |
| Макс. груз: | 548 кг |
| Масса автопоезда: | 6510 кг |
| Прицеп с тормозами: | 3500 кг |
| Прицеп без тормозов: | 750 кг |
| Колесная база: | 2975 мм |
| Количество осей: | 2 |
Дополнительная информация
Eestis arvel, ülevaatus kuni 09.2026Toodud riigist: Rootsi
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Väga korralik ning rohke lisavarustusega BMW X6 M50d. Auto kere on kiletatud matiks.
Esinduse ametlik hooldusajalugu:
- 07.2022 / 23 627 km
- 10.2022 / 31 972 km
- 12.2022 / 39 487 km
- 04.2023 / 49 365 km
- 01.2024 / 75 622 km
- 02.2024 / 78 349 km
- 11.2024 / 93 475 km
- 05.2025 / 99 605 km
- 03.2026 / 113 473 km
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Komisjonimüük
Налог на автотранспорт
Годовой налог: 747 €
Плата за регистрацию: 2773 €
Рассчитанные значения являются ориентировочными. Если вы хотите получить более точную информацию о налоге на автотранспорт, нажмите здесь.
Проверка истории транспортного средства
Избегайте дорогих проблем, проверяя историю автомобиля.
- Accidents
- Скручивание пробега
- Technical inspections
- Повреждения
- Сохранённые изображения
- Отзывы для обеспечения безопасности
- Смена владельцев автомобиля
- Зарегистрированные кражи
Предпокупочная проверка транспортного средства
В ходе предпродажной проверки независимый эксперт проверяет техническое состояние автомобиля.
-
Быстрая проверка
Проверка по 40 пунктам
-
Проверка перед покупкой
Проверка по 70 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, установление скрытых случаев участия в авариях.
-
Проверка премиум-класса
Проверка по 100 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, технический осмотр, акт оценки
Автолизинг Coop Pank
Лизинг автомобиля – быстро и удобно
Насладитесь свободой на колесах – профинансируйте свое новое транспортное средство быстро и удобно, хоть с нулевым первым взносом. Лизинг Coop Pank – идеальный способ приобрести автомобиль, фургон, квадроцикл или мотоцикл без лишних хлопот. Заполните лизинговое ходатайство на сайте, в конторе или у дилера, и мы сделаем Вам предложение в течение 3 дней.
Похожие предложения
BMW X6
2020, 114 500 км
60 500 €
695 €/месяц
BMW X6
2020, 92 300 км
63 500 €
683 €/месяц
Mercedes-Benz V 300
2021, 108 878 км
53 990 €
579 €/месяц
Mercedes-Benz V 250
2021, 159 790 км
53 990 €
602 €/месяц
Audi S6
2021, 90 740 км
54 534 €
623 €/месяц
Mercedes-Benz V 300
2022, 119 000 км
56 200 €
602 €/месяц