Porsche Cayenne Turbo
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 06.2018 · Luxembourg | ||||||
| Mileage | 132 000 km | ||||||
| Body type | Touring, 5 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Petrol | ||||||
| Engine | 4.0, 404 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Four-wheel drive | ||||||
| VIN | WP1ZZZ9YZKDA90568 | ||||||
| Reg. nr. | 621KGR | ||||||
| Vehicle inspection | 30.09.2026 | ||||||
Equipment
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Uste servosulgurid
- Start-stopp süsteem
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- Tagaklaasi soojendus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Elektrooniline seisupidur
- Turvapadi
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pidurdusjõukontroll
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Öise nägemise assistent
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Valgustuspakett
- Lisatuled
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Kurvituled
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Soojendusega rool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Katuseluuk
- Panoraamkatus (klaasist)
Audio, video, kommunikatsioon
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Ventileeritavad istmed
Sportvarustus
- Tagaspoiler
- Esispoiler
- Spoileriring
- Sportvedrustus
Muu
- Pagasikate
- Välistemperatuuri näidik
- Tagaklaasi puhasti
- Bose stereo
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- BOSE Surround Sound System 14 kõlariga
- aktiiv-subwoofer
- koguvõimsus 710 WM
- Adaptiivsed sportistmed (ees)
- esiistmete ja rooli elektriline seadistamine
- mälufunktsioon
- 18-suunas seadistatavad
- Panoraamkatus: kahe-paneeliline toonklaasist panoraamkatus
- eesmine paneel elektriliselt avatav
- elektriliselt seadistatav päikesesirm
- panoraamkatuse kaugjuhtimise teel
- sulgemise funktsioon
- Sport Chrono pakett: paigaltstardi kiirenduse funktsioon Launch Control
- režiimilüliti roolil (SPORT Response funktsiooniga)
- analoog- ja digitaalne
- stopper armatuurlaual
- Adaptiivne püsikiiruse hoidja koos Emergency Stop funktsiooniga
- sõidurea hoidmise assistent Lane Keep Assist
- ummikuassistent Traffic Jam Assist ja liiklusmärkide
- tuvastus
- Tagurduskaamera ja Surround View funktsioon lisakaamerate abil (auto ümbrusest 360° ülevaade)
- Ventileeritavad esiistmed
- 4-tsooniline kliimaseade
- tagaistujatele eraldi seadistatav
- Soojendusega esiistmed ja tagumised äärmised istmed
- Soojendusega rool Alcantara kattega
- Mustal põhjal LED-Matrix esituled koos dünaamilise valgustuspaketiga PDLS Plus (Porsche Dynamic Light System Plus)
- Night Vision Assist öövaatlusseade
- Uste Soft Close sulgurmehhanism
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Petrol |
| Cubic capacity: | 4.0 l |
| Cubic capacity: | 3996 cm³ |
| Power: | 404 kW |
| City fuel cons.: | 16.2 l/100 km |
| Highway: | 9.3 l/100 km |
| Average: | 11.7 l/100 km |
| CO₂ emission: | 267 g/km |
| Maximum speed: | 286 km/h |
Body and seats
| Color: | White |
| Body type: | Touring |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 4926 mm |
| Width: | 1983 mm |
| Height: | 1702 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2250 kg |
| Technical max. mass: | 2935 kg |
| Load bearing capacity: | 685 kg |
| Weight of road train: | 6435 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2895 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Eestis arvel, ülevaatus kuni 09.2026Toodud riigist: Luksemburg
Garantii kehtib kuni 04/2027
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Väga heas korras ja täieliku hooldusajalooga Porsche, millele kehtib Porsche Approved garantii kuni 04.2027 koos pikendamise võimalusega.
Autol on täielik Porsche esinduse hooldusajalugu, viimane hooldus teostatud 02.2026. Sõiduk on nii tehniliselt kui ka visuaalselt väga heas seisukorras.
Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. Autoga tutvumiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida.
Motor vehicle tax
Annual tax: 905 €
Registration fee: 3908 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Porsche Cayenne
2018, 132 511 km
42 000 €
450 €/month
Porsche Cayenne
2018, 132 727 km
43 900 €
503 €/month
Porsche Cayenne
1, 135 570 km
53 586 €
Porsche Cayenne
136 000 km
53 999 €
619 €/month
Porsche Cayenne
2019, 70 810 km
54 534 €
624 €/month
Porsche Cayenne
2018, 136 135 km
54 990 €
630 €/month