Mercedes-Benz S 500 Coupe 4Matic AMG
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 05.2015 · Estonia | ||||||
| Mileage | 120 000 km | ||||||
| Body type | Coupe, 2 doors, 4 seats | ||||||
| Fuel | Petrol | ||||||
| Engine | 4.7, 335 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Four-wheel drive | ||||||
| VIN | WDD2173851A009654 | ||||||
| Reg. nr. | 411XGT | ||||||
| Vehicle inspection | 31.12.2026 | ||||||
Equipment
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- Start-stopp süsteem
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- Tagaklaasi soojendus
Ohutus ja turvalisus
- Automaatpidurdussüsteem
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Valgustuspakett
- Lisatuled
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Kurvituled
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Soojendusega rool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Comfort istmed
- Panoraamkatus (klaasist)
Audio, video, kommunikatsioon
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Massaažifunktsiooniga istmed
- Ventileeritavad istmed
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu
- Välistemperatuuri näidik
- Burmester stereo
- digitaalne näidikutepaneel
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- Elektriliselt reguleeritavad mäludega esiistmed
- rool ja välispeeglid
- Elektriliselt ventileeritavad soojendusega esiistmed
- Esiistmete komfort pakett (sõidudünaamilised ja massaažifunktsiooniga esiistmed)
- Roolisoojendus
- 360 kraadi kaamera
- Elektriline tagaakna rulookardin
- Burmesteri 3D helisüsteem (13 kõlarit, 590 W)
- Sisevalgustuspakett Ambient Lighting - salongi lisavalgustus
- 7 erinevat värvitooni
- KEYLESS-GO pakett - võtmeta avamis- ja käivitussüsteem KEYLESS-GO + jalavibutusega või nupust avatav ja suletav elektriline pagasiruumi luuk
- AMG Line - AMG disainiga esi-
- tagapamper ja küljeliistud
- AMG kerelaiendid
- Salongiõhu balansseerimissüsteem AIR-BALANCE - salongi lõhnastamine kliimasüsteemi kaudu
- õhu ioniseerimine + täiustatud õhufiltrite süsteem
- Nappa nahast käetoed
- uksepolstrid
- armatuur
- DINAMICA mikrokiud lagi ja päikesesirmid
- valgustusega ja "Mercedes-Benz" kirjaga uste lävepakud
- roostevabast terasest pagasiruumi lävepakk
- veluurist põrandamatid
- Eksklusiivne soojuspakett - käetugede soojendus
- esiistmete soojendused
- roolisoojendus
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Petrol |
| Cubic capacity: | 4.7 l |
| Cubic capacity: | 4663 cm³ |
| Power: | 335 kW |
| City fuel cons.: | 13.1 l/100 km |
| Highway: | 8 l/100 km |
| Average: | 9.9 l/100 km |
| CO₂ emission: | 219 g/km |
| Maximum speed: | 250 km/h |
Body and seats
| Color: | Gray |
| Body type: | Coupe |
| Seats: | 4 tk |
| Doors: | 2 tk |
| Length: | 5044 mm |
| Width: | 1913 mm |
| Height: | 1424 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2160 kg |
| Technical max. mass: | 2595 kg |
| Load bearing capacity: | 435 kg |
| Wheelbase: | 2945 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2026Ostetud riigist: Eesti
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Mercedes-Benz S500 Kupee on luksuslik ja jõuline sportautode esindaja, mis ühendab elegantse disaini, tipptasemel tehnoloogia ja erakordse sõidunaudinguga.
Täielik hooldusajalugu:
- 05.2016 / 4 714 km
- 03.2019 / 14 610 km
- 06.2020 / 23 043 km
- 05.2021 / 52 679 km
- 02.2022 / 77 126 km
- 02.2023 / 85 496 km
- 01.2024 / 100 088 km
Tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Müügikontakt: Markus Kuuskmäe, +372 5450 0456 (EST/ENG)
Motor vehicle tax
Annual tax: 444 €
Registration fee: 1452 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.