Mercedes-Benz S 500 Coupe 4Matic AMG
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2015 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 120 000 km | ||||||
| Keretüüp | Kupee, 2 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 4.7, 335 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WDD2173851A009654 | ||||||
| Reg. nr. | 411XGT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Varustus
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- Start-stopp süsteem
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- Tagaklaasi soojendus
Ohutus ja turvalisus
- Automaatpidurdussüsteem
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Valgustuspakett
- Lisatuled
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Kurvituled
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Soojendusega rool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Comfort istmed
- Panoraamkatus (klaasist)
Audio, video, kommunikatsioon
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Massaažifunktsiooniga istmed
- Ventileeritavad istmed
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu
- Välistemperatuuri näidik
- Burmester stereo
- digitaalne näidikutepaneel
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- Elektriliselt reguleeritavad mäludega esiistmed
- rool ja välispeeglid
- Elektriliselt ventileeritavad soojendusega esiistmed
- Esiistmete komfort pakett (sõidudünaamilised ja massaažifunktsiooniga esiistmed)
- Roolisoojendus
- 360 kraadi kaamera
- Elektriline tagaakna rulookardin
- Burmesteri 3D helisüsteem (13 kõlarit, 590 W)
- Sisevalgustuspakett Ambient Lighting - salongi lisavalgustus
- 7 erinevat värvitooni
- KEYLESS-GO pakett - võtmeta avamis- ja käivitussüsteem KEYLESS-GO + jalavibutusega või nupust avatav ja suletav elektriline pagasiruumi luuk
- AMG Line - AMG disainiga esi-
- tagapamper ja küljeliistud
- AMG kerelaiendid
- Salongiõhu balansseerimissüsteem AIR-BALANCE - salongi lõhnastamine kliimasüsteemi kaudu
- õhu ioniseerimine + täiustatud õhufiltrite süsteem
- Nappa nahast käetoed
- uksepolstrid
- armatuur
- DINAMICA mikrokiud lagi ja päikesesirmid
- valgustusega ja "Mercedes-Benz" kirjaga uste lävepakud
- roostevabast terasest pagasiruumi lävepakk
- veluurist põrandamatid
- Eksklusiivne soojuspakett - käetugede soojendus
- esiistmete soojendused
- roolisoojendus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 4.7 l |
| Kubatuur: | 4663 cm³ |
| Võimsus: | 335 kW |
| Kütusekulu linnas: | 13.1 l/100 km |
| Maanteel: | 8 l/100 km |
| Keskmine: | 9.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 219 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Kupee |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 5044 mm |
| Laius: | 1913 mm |
| Kõrgus: | 1424 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2160 kg |
| Täismass: | 2595 kg |
| Kandevõime: | 435 kg |
| Teljevahe: | 2945 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2026Ostetud riigist: Eesti
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Mercedes-Benz S500 Kupee on luksuslik ja jõuline sportautode esindaja, mis ühendab elegantse disaini, tipptasemel tehnoloogia ja erakordse sõidunaudinguga.
Täielik hooldusajalugu:
- 05.2016 / 4 714 km
- 03.2019 / 14 610 km
- 06.2020 / 23 043 km
- 05.2021 / 52 679 km
- 02.2022 / 77 126 km
- 02.2023 / 85 496 km
- 01.2024 / 100 088 km
Tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Müügikontakt: Markus Kuuskmäe, +372 5450 0456 (EST/ENG)
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 444 €
Registreerimistasu: 1452 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.