Mercedes-Benz S 500 Coupe 4Matic AMG
|
|||||||
| Состояние | Подержанный | ||||||
| Первая рег. | 05.2015 · Эстония | ||||||
| Пробег | 120 000 км | ||||||
| Тип кузова | Купе, 2 дверей, 4 мест | ||||||
| Топливо | Бензин | ||||||
| Двигатель | 4.7, 335 kW | ||||||
| КПП | Автомат | ||||||
| Привод | Полный привод | ||||||
| VIN | WDD2173851A009654 | ||||||
| Рег. номер | 411XGT | ||||||
| Техосмотр | 31.12.2026 | ||||||
Комплектация
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- Start-stopp süsteem
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- Tagaklaasi soojendus
Ohutus ja turvalisus
- Automaatpidurdussüsteem
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Valgustuspakett
- Lisatuled
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Kurvituled
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Soojendusega rool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Comfort istmed
- Panoraamkatus (klaasist)
Audio, video, kommunikatsioon
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Massaažifunktsiooniga istmed
- Ventileeritavad istmed
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu
- Välistemperatuuri näidik
- Burmester stereo
- digitaalne näidikutepaneel
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- Elektriliselt reguleeritavad mäludega esiistmed
- rool ja välispeeglid
- Elektriliselt ventileeritavad soojendusega esiistmed
- Esiistmete komfort pakett (sõidudünaamilised ja massaažifunktsiooniga esiistmed)
- Roolisoojendus
- 360 kraadi kaamera
- Elektriline tagaakna rulookardin
- Burmesteri 3D helisüsteem (13 kõlarit, 590 W)
- Sisevalgustuspakett Ambient Lighting - salongi lisavalgustus
- 7 erinevat värvitooni
- KEYLESS-GO pakett - võtmeta avamis- ja käivitussüsteem KEYLESS-GO + jalavibutusega või nupust avatav ja suletav elektriline pagasiruumi luuk
- AMG Line - AMG disainiga esi-
- tagapamper ja küljeliistud
- AMG kerelaiendid
- Salongiõhu balansseerimissüsteem AIR-BALANCE - salongi lõhnastamine kliimasüsteemi kaudu
- õhu ioniseerimine + täiustatud õhufiltrite süsteem
- Nappa nahast käetoed
- uksepolstrid
- armatuur
- DINAMICA mikrokiud lagi ja päikesesirmid
- valgustusega ja "Mercedes-Benz" kirjaga uste lävepakud
- roostevabast terasest pagasiruumi lävepakk
- veluurist põrandamatid
- Eksklusiivne soojuspakett - käetugede soojendus
- esiistmete soojendused
- roolisoojendus
Технические характеристики
Двигатель и топливо
| Топливо: | Бензин |
| Объем двигателя: | 4.7 л |
| Объем двигателя: | 4663 см³ |
| Мощность: | 335 кВт |
| Расход топлива в городе: | 13.1 л/100 км |
| На трассе: | 8 л/100 км |
| Средний: | 9.9 л/100 км |
| Выбросы CO₂: | 219 г/км |
| Максимальная скорость: | 250 км/ч |
Кузов и количество мест
| Цвет: | Серый |
| Тип кузова: | Купе |
| Мест: | 4 шт |
| Дверей: | 2 шт |
| Длина: | 5044 мм |
| Ширина: | 1913 мм |
| Высота: | 1424 мм |
| Категория транспортного средства: | M1 |
| Тип транспортного средства: | Лег. автомобиль |
Масса, прицеп, колесная база
| Порожняя масса: | 2160 кг |
| Полная масса: | 2595 кг |
| Макс. груз: | 435 кг |
| Колесная база: | 2945 мм |
| Количество осей: | 2 |
Дополнительная информация
Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2026Ostetud riigist: Eesti
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Mercedes-Benz S500 Kupee on luksuslik ja jõuline sportautode esindaja, mis ühendab elegantse disaini, tipptasemel tehnoloogia ja erakordse sõidunaudinguga.
Täielik hooldusajalugu:
- 05.2016 / 4 714 km
- 03.2019 / 14 610 km
- 06.2020 / 23 043 km
- 05.2021 / 52 679 km
- 02.2022 / 77 126 km
- 02.2023 / 85 496 km
- 01.2024 / 100 088 km
Tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Müügikontakt: Markus Kuuskmäe, +372 5450 0456 (EST/ENG)
Налог на автотранспорт
Годовой налог: 444 €
Плата за регистрацию: 1452 €
Рассчитанные значения являются ориентировочными. Если вы хотите получить более точную информацию о налоге на автотранспорт, нажмите здесь.
Проверка истории транспортного средства
Избегайте дорогих проблем, проверяя историю автомобиля.
- Accidents
- Скручивание пробега
- Technical inspections
- Повреждения
- Сохранённые изображения
- Отзывы для обеспечения безопасности
- Смена владельцев автомобиля
- Зарегистрированные кражи
Предпокупочная проверка транспортного средства
В ходе предпродажной проверки независимый эксперт проверяет техническое состояние автомобиля.
-
Быстрая проверка
Проверка по 40 пунктам
-
Проверка перед покупкой
Проверка по 70 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, установление скрытых случаев участия в авариях.
-
Проверка премиум-класса
Проверка по 100 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, технический осмотр, акт оценки
Автолизинг Coop Pank
Лизинг автомобиля – быстро и удобно
Насладитесь свободой на колесах – профинансируйте свое новое транспортное средство быстро и удобно, хоть с нулевым первым взносом. Лизинг Coop Pank – идеальный способ приобрести автомобиль, фургон, квадроцикл или мотоцикл без лишних хлопот. Заполните лизинговое ходатайство на сайте, в конторе или у дилера, и мы сделаем Вам предложение в течение 3 дней.