Fiat Ducato Laika Kreos 4009
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 05.2014 · Estonia | ||||||
| Mileage | Service Book |
||||||
| Body type | 3 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Diesel | ||||||
| Engine | 2.3, 109 kW F1AE3481E | ||||||
| Transmission | Manual | ||||||
| Drivetrain | Front-wheel drive | ||||||
| VIN | ZFA25000002458767 | ||||||
| Reg. nr. | 586BLJ | ||||||
| Vehicle inspection | 30.04.2027 | ||||||
Equipment
Safety and Security
- Power steering
- Airbags
- ABS brakes
- Traction Control System
- Alarm system
Comfort
- 220V power outlet
- Sunroof
- Cruise control
- Front armrest
- Door window sunshades
- Central locking
- Auxiliary cabin heater
- Winter package
Tires and Rims
- Summer tires
- Alloy wheels
- Includes winter tires: studless winter tires
Other
- sobivad B-kategooria juhiload, manuaalkast,
- KÖÖK
- See on disainitud Põhja-Euroopa ostjaid silmas pidades, kuna standardvarustuses on nelja põletiga pliit gaasiahju ja grilliga, samuti hea suurusega roostevabast terasest valamu ja suur Dometic tornkülmik eraldi sügavkülmikuga. Samuti on olemas õhupuhasti, avatav aken, hea LED-töövalgustus ja palju hoiuruumi, sealhulgas kaks suurt sahtlit.
- PESURUUM
- Seal on pöörlev kassett-WC, suur kraanikauss ja lahtikäivad plastseinad, mida saab kasutada ümmarguse dušikabiini loomiseks. Isegi kui kabiin on paigaldatud, on pesuruumis siiski liikumisruumi – see on tõeliselt nutikas disain.
- ISTMED
- Pööratavad mugavad kabiiniistmed koos allaklapitavate käetugedega. Fikseeritud laual on teleskoopalus, nii et saate selle soovi korral voodiks alla lasta.
- MAGAMISTUBA
- 4009 mudel sai testis siin maksimumpunktid. Elutoa kohal on langetatav kaheinimesevoodi, mille sujuv elektriline mehhanism langetab selle soovitud kõrgusele. See on hea suurusega ja lisaks on võimalik alumisest söögitoast teha voodi, nii et vajadusel mahub siia kolm-neli inimest magama. Ja isegi kui voodi on katusele peidetud, on 183 cm kõrgusel pearuumi piisavalt.
- Tagaosas, garaaži kohal, on ka tohutu magamisala. Siin on kaks pikka üheinimesevoodit, mille keskset „treppi“ katavad täitepaneelid, moodustades suure kaheinimesevoodi, kuhu mahub vajadusel isegi kolm inimest. Madratsid on kõvad, kuid mugavad ja juurdepääs keskel asuvate suurte treppide kaudu peaks olema hea isegi neile, kes ei seisa jalgadel piisavalt kindlalt.
- TV, jalgrattahoidja 4 rattale, Truma kütteseade (gaas/elekter),Itaalia disainiga kõrgekvaliteeteetne mööbel. Soojustatud topelt põrand, mille alla on ligipääs nii salongist, kui ka väljast. Salongi põrand on ilma astmeteta, mis tagab mugava liikumise. Garaaži kandevõime on kuni 250 kg, mis annab võimaluse võtta reisile kaasa kõik mis vajalik.
- Salongis on kasutatud valgusribasid, mis loovad hubase ja mugava atmosfääri. Ostetud uuena Eestist ja 1 omanik. Läbisõit 58 500 , Registreerimistasu ARK andmetel 609€ ja aastamakse ca 80€
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 2.3 l |
| Cubic capacity: | 2287 cm³ |
| Power: | 109 kW |
| City fuel cons.: | 8.8 l/100 km |
| Highway: | 6.6 l/100 km |
| Average: | 7.4 l/100 km |
| CO₂ emission: | 195 g/km |
| Maximum speed: | 145 km/h |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Color: | Silver |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 3 tk |
| Sleeping places: | 7 |
| Length: | 7490 mm |
| Width: | 2300 mm |
| Height: | 2980 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Campervan |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 3120 kg |
| Technical max. mass: | 3500 kg |
| Load bearing capacity: | 380 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 4035 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 402 €
Registration fee: 1144 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point