Fiat Ducato Laika Kreos 4009
|
|||||||
| Состояние | Подержанный | ||||||
| Первая рег. | 05.2014 · Эстония | ||||||
| Пробег | Сервисная книжка |
||||||
| Тип кузова | 3 дверей, 5 мест | ||||||
| Топливо | Дизель | ||||||
| Двигатель | 2.3, 109 kW F1AE3481E | ||||||
| КПП | Механическая | ||||||
| Привод | Передний привод | ||||||
| VIN | ZFA25000002458767 | ||||||
| Рег. номер | 586BLJ | ||||||
| Техосмотр | 30.04.2027 | ||||||
Комплектация
Безопасность и защита
- Усилитель руля
- Подушки безопасности
- Тормоза ABS
- Система контроля тяги
- Сигнализация
Комфорт
- Розетка 220В
- Люк на крыше
- Круиз-контроль
- Передний подлокотник
- Шторки на дверных окнах
- Центральный замок
- Дополнительный обогреватель салона
- Зимний пакет
Шины и диски
- Летние шины
- Литые диски
- В комплекте зимние шины: зимние шины без шипов
Прочее
- sobivad B-kategooria juhiload, manuaalkast,
- KÖÖK
- See on disainitud Põhja-Euroopa ostjaid silmas pidades, kuna standardvarustuses on nelja põletiga pliit gaasiahju ja grilliga, samuti hea suurusega roostevabast terasest valamu ja suur Dometic tornkülmik eraldi sügavkülmikuga. Samuti on olemas õhupuhasti, avatav aken, hea LED-töövalgustus ja palju hoiuruumi, sealhulgas kaks suurt sahtlit.
- PESURUUM
- Seal on pöörlev kassett-WC, suur kraanikauss ja lahtikäivad plastseinad, mida saab kasutada ümmarguse dušikabiini loomiseks. Isegi kui kabiin on paigaldatud, on pesuruumis siiski liikumisruumi – see on tõeliselt nutikas disain.
- ISTMED
- Pööratavad mugavad kabiiniistmed koos allaklapitavate käetugedega. Fikseeritud laual on teleskoopalus, nii et saate selle soovi korral voodiks alla lasta.
- MAGAMISTUBA
- 4009 mudel sai testis siin maksimumpunktid. Elutoa kohal on langetatav kaheinimesevoodi, mille sujuv elektriline mehhanism langetab selle soovitud kõrgusele. See on hea suurusega ja lisaks on võimalik alumisest söögitoast teha voodi, nii et vajadusel mahub siia kolm-neli inimest magama. Ja isegi kui voodi on katusele peidetud, on 183 cm kõrgusel pearuumi piisavalt.
- Tagaosas, garaaži kohal, on ka tohutu magamisala. Siin on kaks pikka üheinimesevoodit, mille keskset „treppi“ katavad täitepaneelid, moodustades suure kaheinimesevoodi, kuhu mahub vajadusel isegi kolm inimest. Madratsid on kõvad, kuid mugavad ja juurdepääs keskel asuvate suurte treppide kaudu peaks olema hea isegi neile, kes ei seisa jalgadel piisavalt kindlalt.
- TV, jalgrattahoidja 4 rattale, Truma kütteseade (gaas/elekter),Itaalia disainiga kõrgekvaliteeteetne mööbel. Soojustatud topelt põrand, mille alla on ligipääs nii salongist, kui ka väljast. Salongi põrand on ilma astmeteta, mis tagab mugava liikumise. Garaaži kandevõime on kuni 250 kg, mis annab võimaluse võtta reisile kaasa kõik mis vajalik.
- Salongis on kasutatud valgusribasid, mis loovad hubase ja mugava atmosfääri. Ostetud uuena Eestist ja 1 omanik. Läbisõit 58 500 , Registreerimistasu ARK andmetel 609€ ja aastamakse ca 80€
Технические характеристики
Двигатель и топливо
| Топливо: | Дизель |
| Объем двигателя: | 2.3 л |
| Объем двигателя: | 2287 см³ |
| Мощность: | 109 кВт |
| Расход топлива в городе: | 8.8 л/100 км |
| На трассе: | 6.6 л/100 км |
| Средний: | 7.4 л/100 км |
| Выбросы CO₂: | 195 г/км |
| Максимальная скорость: | 145 км/ч |
| Евро стандарт: | Euro 5 |
Кузов и количество мест
| Цвет: | Серебристый |
| Мест: | 5 шт |
| Дверей: | 3 шт |
| Спальных мест: | 7 |
| Длина: | 7490 мм |
| Ширина: | 2300 мм |
| Высота: | 2980 мм |
| Категория транспортного средства: | M1 |
| Тип транспортного средства: | Автодом |
Масса, прицеп, колесная база
| Порожняя масса: | 3120 кг |
| Полная масса: | 3500 кг |
| Макс. груз: | 380 кг |
| Прицеп с тормозами: | 2000 кг |
| Прицеп без тормозов: | 750 кг |
| Колесная база: | 4035 мм |
| Количество осей: | 2 |
Налог на автотранспорт
Годовой налог: 402 €
Плата за регистрацию: 1144 €
Рассчитанные значения являются ориентировочными. Если вы хотите получить более точную информацию о налоге на автотранспорт, нажмите здесь.
Проверка истории транспортного средства
Избегайте дорогих проблем, проверяя историю автомобиля.
- Accidents
- Скручивание пробега
- Technical inspections
- Повреждения
- Сохранённые изображения
- Отзывы для обеспечения безопасности
- Смена владельцев автомобиля
- Зарегистрированные кражи
Предпокупочная проверка транспортного средства
В ходе предпродажной проверки независимый эксперт проверяет техническое состояние автомобиля.
-
Быстрая проверка
Проверка по 40 пунктам
-
Проверка перед покупкой
Проверка по 70 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, установление скрытых случаев участия в авариях.
-
Проверка премиум-класса
Проверка по 100 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, технический осмотр, акт оценки