Fiat Ducato Laika Kreos 4009
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2014 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | 3 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.3, 109 kW F1AE3481E | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | ZFA25000002458767 | ||||||
| Reg. nr. | 586BLJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Signalisatsioon
Mugavus
- 220V pistikupesa
- Katuseluuk
- Püsikiiruse hoidja
- Käetugi ees
- Rulookardinad ustel
- Kesklukustus
- Salongi lisasoojendus
- Talvepakett
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Muu
- sobivad B-kategooria juhiload, manuaalkast,
- KÖÖK
- See on disainitud Põhja-Euroopa ostjaid silmas pidades, kuna standardvarustuses on nelja põletiga pliit gaasiahju ja grilliga, samuti hea suurusega roostevabast terasest valamu ja suur Dometic tornkülmik eraldi sügavkülmikuga. Samuti on olemas õhupuhasti, avatav aken, hea LED-töövalgustus ja palju hoiuruumi, sealhulgas kaks suurt sahtlit.
- PESURUUM
- Seal on pöörlev kassett-WC, suur kraanikauss ja lahtikäivad plastseinad, mida saab kasutada ümmarguse dušikabiini loomiseks. Isegi kui kabiin on paigaldatud, on pesuruumis siiski liikumisruumi – see on tõeliselt nutikas disain.
- ISTMED
- Pööratavad mugavad kabiiniistmed koos allaklapitavate käetugedega. Fikseeritud laual on teleskoopalus, nii et saate selle soovi korral voodiks alla lasta.
- MAGAMISTUBA
- 4009 mudel sai testis siin maksimumpunktid. Elutoa kohal on langetatav kaheinimesevoodi, mille sujuv elektriline mehhanism langetab selle soovitud kõrgusele. See on hea suurusega ja lisaks on võimalik alumisest söögitoast teha voodi, nii et vajadusel mahub siia kolm-neli inimest magama. Ja isegi kui voodi on katusele peidetud, on 183 cm kõrgusel pearuumi piisavalt.
- Tagaosas, garaaži kohal, on ka tohutu magamisala. Siin on kaks pikka üheinimesevoodit, mille keskset „treppi“ katavad täitepaneelid, moodustades suure kaheinimesevoodi, kuhu mahub vajadusel isegi kolm inimest. Madratsid on kõvad, kuid mugavad ja juurdepääs keskel asuvate suurte treppide kaudu peaks olema hea isegi neile, kes ei seisa jalgadel piisavalt kindlalt.
- TV, jalgrattahoidja 4 rattale, Truma kütteseade (gaas/elekter),Itaalia disainiga kõrgekvaliteeteetne mööbel. Soojustatud topelt põrand, mille alla on ligipääs nii salongist, kui ka väljast. Salongi põrand on ilma astmeteta, mis tagab mugava liikumise. Garaaži kandevõime on kuni 250 kg, mis annab võimaluse võtta reisile kaasa kõik mis vajalik.
- Salongis on kasutatud valgusribasid, mis loovad hubase ja mugava atmosfääri. Ostetud uuena Eestist ja 1 omanik. Läbisõit 58 500 , Registreerimistasu ARK andmetel 609€ ja aastamakse ca 80€
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.3 l |
| Kubatuur: | 2287 cm³ |
| Võimsus: | 109 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.8 l/100 km |
| Maanteel: | 6.6 l/100 km |
| Keskmine: | 7.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 195 g/km |
| Tippkiirus: | 145 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Magamiskohti: | 7 |
| Pikkus: | 7490 mm |
| Laius: | 2300 mm |
| Kõrgus: | 2980 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Matkaauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 3120 kg |
| Täismass: | 3500 kg |
| Kandevõime: | 380 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 4035 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 402 €
Registreerimistasu: 1144 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis