Volvo FM12 6x2 EURO 3 + HOOKLIFT
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 03.2003 · Sweden | ||||||
| Mileage | 662 611 km | ||||||
| Body type | 2 doors, 2 seats | ||||||
| Fuel | Diesel | ||||||
| Engine | 12.1, 309 kW D12D420 | ||||||
| Drivetrain | Rear-wheel drive | ||||||
| VIN | YV2J4CFC63A560444 | ||||||
| Vehicle inspection | 31.05.2026 | ||||||
Equipment
- PTO: jah
- Diferentsiaalilukk: jah
- Elektrilised peeglid: jah
- Elektrilised aknad: jah
- Juhiistme õhkvedrustus: jah
- Püsikiiruse hoidja: jah
- Lugemislambid: jah
- Vilkur: jah
- Raadio: jah
- AC manuaalne: jah
- Seisusoojendus: jah
- Reguleeritav rool: jah
- Tööriistakast: jah
- Tahograaf: jah
- Veokonks: jah
- Roostevaba tööriistakast: jah
- Veojõukontroll: jah
- Roolivõim: jah
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 12.1 l |
| Cubic capacity: | 12130 cm³ |
| Power: | 309 kW |
| Emission standard: | Euro 3 |
Body and seats
| Color: | Blue |
| Seats: | 2 tk |
| Doors: | 2 tk |
| Length: | 8600 mm |
| Width: | 2500 mm |
| Height: | 3150 mm |
| Vehicle category: | N3 |
| Vehicle type: | Truck |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 12040 kg |
| Technical max. mass: | 27000 kg |
| Load bearing capacity: | 13960 kg |
| Weight of road train: | 56000 kg |
| Max braked trailer weight: | 43960 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 4600 mm |
| Number of axles: | 3 |
| Wheel formula: | 6x2*4 |
Video
Additional information
Veoautod → KonksliftArtikli number: 9434
Mootori töömaht: 12130 cm³
Juhi asukoht: Vasak
Värv: Sinine
Kabiini tüüp: Magamiskabiin
Kandevõime: 13960 kg
Registrimass: 26000 kg
Tõsteseadme tootja: JOAB
Konteineri tüüp: Killustikutünn
Kaubaruumi pikkus: 5500 mm
Kaubaruumi laius: 2380 mm
Kaubaruumi kõrgus: 1100 mm
Vedrustuse tüüp: Leht
Vedrustuse tüüp: Õhk
Pidurid: Ketas
Rehvijääk 1. sild: 60 %
Rehvimõõt 1. sild: 385/65 22.5
Roolimine: jah
Rehvijääk 2. sild: 90 %
Rehvimõõt 2. sild: 315/80 22.5
Vedav: jah
Rehvijääk 3. sild: 20 %
Rehvimõõt 3. sild: 385/65 22.5
Tõstetav sild: jah
Transpordi pikkus: 8600 mm
Transpordi laius: 2500 mm
Transpordi kõrgus: 3150 mm
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.