Volvo FM12 6x2 EURO 3 + HOOKLIFT
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2003 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 662 611 km | ||||||
| Keretüüp | 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 12.1, 309 kW D12D420 | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | YV2J4CFC63A560444 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Varustus
- PTO: jah
- Diferentsiaalilukk: jah
- Elektrilised peeglid: jah
- Elektrilised aknad: jah
- Juhiistme õhkvedrustus: jah
- Püsikiiruse hoidja: jah
- Lugemislambid: jah
- Vilkur: jah
- Raadio: jah
- AC manuaalne: jah
- Seisusoojendus: jah
- Reguleeritav rool: jah
- Tööriistakast: jah
- Tahograaf: jah
- Veokonks: jah
- Roostevaba tööriistakast: jah
- Veojõukontroll: jah
- Roolivõim: jah
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 12.1 l |
| Kubatuur: | 12130 cm³ |
| Võimsus: | 309 kW |
| Heitmenorm: | Euro 3 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 8600 mm |
| Laius: | 2500 mm |
| Kõrgus: | 3150 mm |
| Sõiduki kategooria: | N3 |
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 12040 kg |
| Täismass: | 27000 kg |
| Kandevõime: | 13960 kg |
| Autorongi mass: | 56000 kg |
| Haagis piduritega: | 43960 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 4600 mm |
| Sildade arv: | 3 |
| Rattavalem: | 6x2*4 |
Video
Lisainfo
Veoautod → KonksliftArtikli number: 9434
Mootori töömaht: 12130 cm³
Juhi asukoht: Vasak
Värv: Sinine
Kabiini tüüp: Magamiskabiin
Kandevõime: 13960 kg
Registrimass: 26000 kg
Tõsteseadme tootja: JOAB
Konteineri tüüp: Killustikutünn
Kaubaruumi pikkus: 5500 mm
Kaubaruumi laius: 2380 mm
Kaubaruumi kõrgus: 1100 mm
Vedrustuse tüüp: Leht
Vedrustuse tüüp: Õhk
Pidurid: Ketas
Rehvijääk 1. sild: 60 %
Rehvimõõt 1. sild: 385/65 22.5
Roolimine: jah
Rehvijääk 2. sild: 90 %
Rehvimõõt 2. sild: 315/80 22.5
Vedav: jah
Rehvijääk 3. sild: 20 %
Rehvimõõt 3. sild: 385/65 22.5
Tõstetav sild: jah
Transpordi pikkus: 8600 mm
Transpordi laius: 2500 mm
Transpordi kõrgus: 3150 mm
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.