Volvo XC60 Inscription AWD
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 01.2021 · Estonia | ||||||
| Mileage | 40 000 km Service Book |
||||||
| Body type | Wagon, 5 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Hybrid (diesel/electric) | ||||||
| Engine | 2.0, 145 kW D420T8 | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Four-wheel drive | ||||||
| VIN | YV1UZK5VCM1798284 | ||||||
| Reg. nr. | 914LGS | ||||||
| Vehicle inspection | 31.01.2027 | ||||||
Equipment
- Turva- ja ohutusvarustus
- ABS pidurid
- automaatpidurdussüsteem
- elektrooniline seisupidur
- immobilisaator
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- kesklukustus (puldiga)
- kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- lisapidurituli
- pidurdusjõukontroll
- pimenurga hoiatus
- roolivõimendi (kiirustundlik)
- signalisatsioon (kaldeanduriga, mahuanduriga)
- stabiilsuskontroll
- sõiduraja hoidmise abisüsteem
- sõiduraja vahetamise abisüsteem
- turvakardinad
- turvapadi
- veojõukontroll
- vihmasensor
- Mugavusvarustus
- 4x elektrilised akende tõstukid
- automaatselt tumenevad peeglid (sees, väljas)
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- elektrilised välispeeglid (soojendusega, kokkuklapitavad, mäluga)
- kliimaautomaatik
- kohtvalgustid
- pakiruumi avamine elektriliselt (jalaviipega, puldist)
- parkimisandurid (ees, taga)
- parkimiskaamera (360)
- peeglid päikesesirmides
- püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev)
- salongi eelsoojendus
- salongi lisasoojendus
- telefoni juhtmevaba laadimine
- uste sisevalgustus
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- Sisustus
- 4x istmesoojendused
- elektriliselt reguleeritavad istmed (mäludega)
- iluliistud salongis (puitdekoor)
- istmed reguleeritava kõrgusega (juhiiste, kõrvalistuja iste)
- jalamatid
- käetugi ees (laekaga)
- käetugi taga
- multifunktsionaalne rool
- nahkkattega rool
- nahkpolster
- reguleeritava kumerusega seljatugi (juhiiste)
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- soojendusega rool
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- taskud esiistmete seljatugedes
- topsihoidjad (ees, taga)
- Audio, video, kommunikatsioon
- Android Auto
- Apple CarPlay
- ekraan
- Harman/Kardon stereo (MP3, USB pesaga)
- käed vabad süsteem
- kõlarid
- navigatsiooniseade
- originaal helivõimendi
- Rehvid ja veljed
- autoga antakse kaasa (talverehvid)
- rehvirõhu kontrollsüsteem
- suverehvid
- valuveljed
- Tuled
- kaugtulede ümberlülitamise assistent
- LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled)
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- udutuled (eesmised, tagumine, kurvitule funktsiooniga)
- valgustuspakett
- Muu varustus
- 12v pistikupesad
- aknapesupihustite sulatus
- elektrilise soojendusega esiklaas
- pagasikate
- tagaklaasi puhasti
- tagaklaasi soojendus
- välistemperatuuri näidik
- KEYLES GO
- "KRISTALLIST" KÄGUKANGI NUPP
- 360 KAAMERA
- REASTUMISABID
- PIKIVAHEHOIDJA
- REALHOIDMIS ABI
- KOKKUPÕRKE VÄLTIMIS ABID
- KAHED REHVID
- WEBASTO ÄPIST
- ESIKLAASI SOOJENDUS
- ROOLI SOOJENDUS
- TELEFONI JUHTMEVABA LAADIMINE
- 3 VÕTIT (tellitud ka kolmas veekindel võti)
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Hybrid (diesel/electric) |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1969 cm³ |
| Power: | 145 kW |
| City fuel cons.: | 6.3 l/100 km |
| Highway: | 5 l/100 km |
| Average: | 5.5 l/100 km |
| CO₂ emission: | 169 g/km |
| Maximum speed: | 180 km/h |
Body and seats
| Color: | Blue |
| Body type: | Wagon |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 4688 mm |
| Width: | 1902 mm |
| Height: | 1641 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2050 kg |
| Technical max. mass: | 2520 kg |
| Load bearing capacity: | 470 kg |
| Max braked trailer weight: | 2400 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2865 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Läbisõit vaid 40 K
Nagu uus auto.Exchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 424 €
Registration fee: 1362 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volvo XC60
2020, 165 012 km
26 099 €
292 €/month
Volvo XC60
2021, 167 592 km
26 199 €
293 €/month
Volvo XC60
2020, 141 515 km
31 900 €
343 €/month
Volvo XC60
2023, 42 365 km
39 900 €
458 €/month
Audi Q5
2022, 49 000 km
37 900 €
436 €/month
Volvo V90 Cross Country
2022, 54 800 km
38 990 €
420 €/month