Volvo XC60 Inscription AWD
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 40 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (diisel/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.0, 145 kW D420T8 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | YV1UZK5VCM1798284 | ||||||
| Reg. nr. | 914LGS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Varustus
- Turva- ja ohutusvarustus
- ABS pidurid
- automaatpidurdussüsteem
- elektrooniline seisupidur
- immobilisaator
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- kesklukustus (puldiga)
- kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- lisapidurituli
- pidurdusjõukontroll
- pimenurga hoiatus
- roolivõimendi (kiirustundlik)
- signalisatsioon (kaldeanduriga, mahuanduriga)
- stabiilsuskontroll
- sõiduraja hoidmise abisüsteem
- sõiduraja vahetamise abisüsteem
- turvakardinad
- turvapadi
- veojõukontroll
- vihmasensor
- Mugavusvarustus
- 4x elektrilised akende tõstukid
- automaatselt tumenevad peeglid (sees, väljas)
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- elektrilised välispeeglid (soojendusega, kokkuklapitavad, mäluga)
- kliimaautomaatik
- kohtvalgustid
- pakiruumi avamine elektriliselt (jalaviipega, puldist)
- parkimisandurid (ees, taga)
- parkimiskaamera (360)
- peeglid päikesesirmides
- püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev)
- salongi eelsoojendus
- salongi lisasoojendus
- telefoni juhtmevaba laadimine
- uste sisevalgustus
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- Sisustus
- 4x istmesoojendused
- elektriliselt reguleeritavad istmed (mäludega)
- iluliistud salongis (puitdekoor)
- istmed reguleeritava kõrgusega (juhiiste, kõrvalistuja iste)
- jalamatid
- käetugi ees (laekaga)
- käetugi taga
- multifunktsionaalne rool
- nahkkattega rool
- nahkpolster
- reguleeritava kumerusega seljatugi (juhiiste)
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- soojendusega rool
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- taskud esiistmete seljatugedes
- topsihoidjad (ees, taga)
- Audio, video, kommunikatsioon
- Android Auto
- Apple CarPlay
- ekraan
- Harman/Kardon stereo (MP3, USB pesaga)
- käed vabad süsteem
- kõlarid
- navigatsiooniseade
- originaal helivõimendi
- Rehvid ja veljed
- autoga antakse kaasa (talverehvid)
- rehvirõhu kontrollsüsteem
- suverehvid
- valuveljed
- Tuled
- kaugtulede ümberlülitamise assistent
- LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled)
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- udutuled (eesmised, tagumine, kurvitule funktsiooniga)
- valgustuspakett
- Muu varustus
- 12v pistikupesad
- aknapesupihustite sulatus
- elektrilise soojendusega esiklaas
- pagasikate
- tagaklaasi puhasti
- tagaklaasi soojendus
- välistemperatuuri näidik
- KEYLES GO
- "KRISTALLIST" KÄGUKANGI NUPP
- 360 KAAMERA
- REASTUMISABID
- PIKIVAHEHOIDJA
- REALHOIDMIS ABI
- KOKKUPÕRKE VÄLTIMIS ABID
- KAHED REHVID
- WEBASTO ÄPIST
- ESIKLAASI SOOJENDUS
- ROOLI SOOJENDUS
- TELEFONI JUHTMEVABA LAADIMINE
- 3 VÕTIT (tellitud ka kolmas veekindel võti)
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (diisel/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1969 cm³ |
| Võimsus: | 145 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.3 l/100 km |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 5.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 169 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4688 mm |
| Laius: | 1902 mm |
| Kõrgus: | 1641 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2050 kg |
| Täismass: | 2520 kg |
| Kandevõime: | 470 kg |
| Haagis piduritega: | 2400 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2865 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Läbisõit vaid 40 K
Nagu uus auto.Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 424 €
Registreerimistasu: 1362 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.