Volvo XC60 Inscription AWD
|
|||||||
| Состояние | Подержанный | ||||||
| Первая рег. | 01.2021 · Эстония | ||||||
| Пробег | 40 000 км Сервисная книжка |
||||||
| Тип кузова | Универсал, 5 дверей, 5 мест | ||||||
| Топливо | Гибрид (дизель/электричество) | ||||||
| Двигатель | 2.0, 145 kW D420T8 | ||||||
| КПП | Автомат | ||||||
| Привод | Полный привод | ||||||
| VIN | YV1UZK5VCM1798284 | ||||||
| Рег. номер | 914LGS | ||||||
| Техосмотр | 31.01.2027 | ||||||
Комплектация
- Turva- ja ohutusvarustus
- ABS pidurid
- automaatpidurdussüsteem
- elektrooniline seisupidur
- immobilisaator
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- kesklukustus (puldiga)
- kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- lisapidurituli
- pidurdusjõukontroll
- pimenurga hoiatus
- roolivõimendi (kiirustundlik)
- signalisatsioon (kaldeanduriga, mahuanduriga)
- stabiilsuskontroll
- sõiduraja hoidmise abisüsteem
- sõiduraja vahetamise abisüsteem
- turvakardinad
- turvapadi
- veojõukontroll
- vihmasensor
- Mugavusvarustus
- 4x elektrilised akende tõstukid
- automaatselt tumenevad peeglid (sees, väljas)
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- elektrilised välispeeglid (soojendusega, kokkuklapitavad, mäluga)
- kliimaautomaatik
- kohtvalgustid
- pakiruumi avamine elektriliselt (jalaviipega, puldist)
- parkimisandurid (ees, taga)
- parkimiskaamera (360)
- peeglid päikesesirmides
- püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev)
- salongi eelsoojendus
- salongi lisasoojendus
- telefoni juhtmevaba laadimine
- uste sisevalgustus
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- Sisustus
- 4x istmesoojendused
- elektriliselt reguleeritavad istmed (mäludega)
- iluliistud salongis (puitdekoor)
- istmed reguleeritava kõrgusega (juhiiste, kõrvalistuja iste)
- jalamatid
- käetugi ees (laekaga)
- käetugi taga
- multifunktsionaalne rool
- nahkkattega rool
- nahkpolster
- reguleeritava kumerusega seljatugi (juhiiste)
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- soojendusega rool
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- taskud esiistmete seljatugedes
- topsihoidjad (ees, taga)
- Audio, video, kommunikatsioon
- Android Auto
- Apple CarPlay
- ekraan
- Harman/Kardon stereo (MP3, USB pesaga)
- käed vabad süsteem
- kõlarid
- navigatsiooniseade
- originaal helivõimendi
- Rehvid ja veljed
- autoga antakse kaasa (talverehvid)
- rehvirõhu kontrollsüsteem
- suverehvid
- valuveljed
- Tuled
- kaugtulede ümberlülitamise assistent
- LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled)
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- udutuled (eesmised, tagumine, kurvitule funktsiooniga)
- valgustuspakett
- Muu varustus
- 12v pistikupesad
- aknapesupihustite sulatus
- elektrilise soojendusega esiklaas
- pagasikate
- tagaklaasi puhasti
- tagaklaasi soojendus
- välistemperatuuri näidik
- KEYLES GO
- "KRISTALLIST" KÄGUKANGI NUPP
- 360 KAAMERA
- REASTUMISABID
- PIKIVAHEHOIDJA
- REALHOIDMIS ABI
- KOKKUPÕRKE VÄLTIMIS ABID
- KAHED REHVID
- WEBASTO ÄPIST
- ESIKLAASI SOOJENDUS
- ROOLI SOOJENDUS
- TELEFONI JUHTMEVABA LAADIMINE
- 3 VÕTIT (tellitud ka kolmas veekindel võti)
Технические характеристики
Двигатель и топливо
| Топливо: | Гибрид (дизель/электричество) |
| Объем двигателя: | 2.0 л |
| Объем двигателя: | 1969 см³ |
| Мощность: | 145 кВт |
| Расход топлива в городе: | 6.3 л/100 км |
| На трассе: | 5 л/100 км |
| Средний: | 5.5 л/100 км |
| Выбросы CO₂: | 169 г/км |
| Максимальная скорость: | 180 км/ч |
Кузов и количество мест
| Цвет: | Синий |
| Тип кузова: | Универсал |
| Мест: | 5 шт |
| Дверей: | 5 шт |
| Длина: | 4688 мм |
| Ширина: | 1902 мм |
| Высота: | 1641 мм |
| Категория транспортного средства: | M1G |
| Тип транспортного средства: | Лег. автомобиль |
Масса, прицеп, колесная база
| Порожняя масса: | 2050 кг |
| Полная масса: | 2520 кг |
| Макс. груз: | 470 кг |
| Прицеп с тормозами: | 2400 кг |
| Прицеп без тормозов: | 750 кг |
| Колесная база: | 2865 мм |
| Количество осей: | 2 |
Дополнительная информация
Läbisõit vaid 40 K
Nagu uus auto.Возможность обмена
Налог на автотранспорт
Годовой налог: 424 €
Плата за регистрацию: 1362 €
Рассчитанные значения являются ориентировочными. Если вы хотите получить более точную информацию о налоге на автотранспорт, нажмите здесь.
Проверка истории транспортного средства
Избегайте дорогих проблем, проверяя историю автомобиля.
- Accidents
- Скручивание пробега
- Technical inspections
- Повреждения
- Сохранённые изображения
- Отзывы для обеспечения безопасности
- Смена владельцев автомобиля
- Зарегистрированные кражи
Предпокупочная проверка транспортного средства
В ходе предпродажной проверки независимый эксперт проверяет техническое состояние автомобиля.
-
Быстрая проверка
Проверка по 40 пунктам
-
Проверка перед покупкой
Проверка по 70 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, установление скрытых случаев участия в авариях.
-
Проверка премиум-класса
Проверка по 100 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, технический осмотр, акт оценки
Автолизинг Coop Pank
Лизинг автомобиля – быстро и удобно
Насладитесь свободой на колесах – профинансируйте свое новое транспортное средство быстро и удобно, хоть с нулевым первым взносом. Лизинг Coop Pank – идеальный способ приобрести автомобиль, фургон, квадроцикл или мотоцикл без лишних хлопот. Заполните лизинговое ходатайство на сайте, в конторе или у дилера, и мы сделаем Вам предложение в течение 3 дней.
Похожие предложения
Volvo XC60
2020, 165 012 км
26 099 €
292 €/месяц
Volvo XC60
2021, 167 592 км
26 199 €
293 €/месяц
Volvo XC60
2020, 141 515 км
31 900 €
343 €/месяц
Volvo XC60
2023, 42 365 км
39 900 €
458 €/месяц
Audi Q5
2022, 49 000 км
37 900 €
436 €/месяц
Volvo V90 Cross Country
2022, 54 800 км
38 990 €
420 €/месяц