Audi A6 S-line
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 12.2007 · Germany | ||||||
| Mileage | 391 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Diesel | ||||||
| Engine | 3.0, 171 kW ASB | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Four-wheel drive | ||||||
| VIN | WAUZZZ4F08N074496 | ||||||
| Reg. nr. | 476BGY | ||||||
| Vehicle inspection | 31.08.2026 | ||||||
Equipment
Tires and Rims
- Winter tires: studless winter tires
- Alloy wheels
- Includes winter tires: studded tires
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2967 cm³ |
| Power: | 171 kW |
| City fuel cons.: | 12.1 l/100 km |
| Highway: | 6.7 l/100 km |
| Average: | 8.6 l/100 km |
| CO₂ emission: | 225 g/km |
| Maximum speed: | 242 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Color: | Silver |
| Body type: | Wagon |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 4933 mm |
| Width: | 1855 mm |
| Height: | 1453 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1900 kg |
| Technical max. mass: | 2455 kg |
| Load bearing capacity: | 555 kg |
| Max braked trailer weight: | 1900 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2857 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Audi A6 C6 3.0 TDI Quattro S-line
Audi A6 Avant 3.0 TDI 171 kW Quattro S-lineMüüa hästi sõitev ja väga mugav Audi A6 Avant quattro. Tegemist on 3.0 TDI 171 kW diiselmootoriga nelikveolise universaaliga, mis liigub väga hästi ja pakub mõnusat sõiduelamust nii linnas kui maanteel.
Auto käivitub hästi nii külmalt kui soojalt, mootor töötab ühtlaselt ning käigukast vahetab käike sujuvalt. Quattro nelikvedu toimib korrektselt ja auto on igapäevaselt kasutuses olnud probleemideta.
Hiljuti tehtud hooldused ja tööd:
vahetatud roolivõimu survetoru
vahetatud roolivõimu pump
käigukasti õli ja filter vahetatud
mootoriõli ja filtrid vahetatud
uus aku
eelsüüteküünlad vahetatud
pidurid hooldatud
esituled taastatud
tehtud Audi tehase turvapadja parandusmeede
Auto ei leki vedelikke ega suitse. Mootor töötab ilusti ning käigukast vahetab käike sujuvalt. Kõik põhifunktsioonid toimivad, parkimisandurid töötavad ja kliima toimib korrektselt.
Varustus:
S-line nahksisu
quattro nelikvedu
automaatkast
parkimisandurid
elektrilised lisad
toonitud tagaklaasid
korralik helisüsteem
kaasa talverehvid ja suvised salongimatid
Tehnoülevaatus kehtib kuni 08.2026
Registreerimistasu on makstud (704€)
Vanusele ja läbisõidule vastavalt leidub mõningaid iluvigu. Mõnes kohas esineb värvikahjustusi/roostealgeid. Kõik vead on piltidel ausalt välja toodud.
Hea võimalus saada endale väga mugav, võimekas ja praktiline nelikveoline universaal mõistliku hinnaga.
Motor vehicle tax
Annual tax: 125 €
Registration fee: 636 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO Car Loan
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.