Audi A6 S-line
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2007 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 391 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 171 kW ASB | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WAUZZZ4F08N074496 | ||||||
| Reg. nr. | 476BGY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Varustus
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2967 cm³ |
| Võimsus: | 171 kW |
| Kütusekulu linnas: | 12.1 l/100 km |
| Maanteel: | 6.7 l/100 km |
| Keskmine: | 8.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 225 g/km |
| Tippkiirus: | 242 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4933 mm |
| Laius: | 1855 mm |
| Kõrgus: | 1453 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1900 kg |
| Täismass: | 2455 kg |
| Kandevõime: | 555 kg |
| Haagis piduritega: | 1900 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2857 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Audi A6 C6 3.0 TDI Quattro S-line
Audi A6 Avant 3.0 TDI 171 kW Quattro S-lineMüüa hästi sõitev ja väga mugav Audi A6 Avant quattro. Tegemist on 3.0 TDI 171 kW diiselmootoriga nelikveolise universaaliga, mis liigub väga hästi ja pakub mõnusat sõiduelamust nii linnas kui maanteel.
Auto käivitub hästi nii külmalt kui soojalt, mootor töötab ühtlaselt ning käigukast vahetab käike sujuvalt. Quattro nelikvedu toimib korrektselt ja auto on igapäevaselt kasutuses olnud probleemideta.
Hiljuti tehtud hooldused ja tööd:
vahetatud roolivõimu survetoru
vahetatud roolivõimu pump
käigukasti õli ja filter vahetatud
mootoriõli ja filtrid vahetatud
uus aku
eelsüüteküünlad vahetatud
pidurid hooldatud
esituled taastatud
tehtud Audi tehase turvapadja parandusmeede
Auto ei leki vedelikke ega suitse. Mootor töötab ilusti ning käigukast vahetab käike sujuvalt. Kõik põhifunktsioonid toimivad, parkimisandurid töötavad ja kliima toimib korrektselt.
Varustus:
S-line nahksisu
quattro nelikvedu
automaatkast
parkimisandurid
elektrilised lisad
toonitud tagaklaasid
korralik helisüsteem
kaasa talverehvid ja suvised salongimatid
Tehnoülevaatus kehtib kuni 08.2026
Registreerimistasu on makstud (704€)
Vanusele ja läbisõidule vastavalt leidub mõningaid iluvigu. Mõnes kohas esineb värvikahjustusi/roostealgeid. Kõik vead on piltidel ausalt välja toodud.
Hea võimalus saada endale väga mugav, võimekas ja praktiline nelikveoline universaal mõistliku hinnaga.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 125 €
Registreerimistasu: 636 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.