MINI Cooper S
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 09.2019 · Eesti |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 2.0, 141 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 30.09.2025 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1998 cm³ |
| Võimsus: | 141 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.7 l/100 km |
| Maanteel: | 4.9 l/100 km |
| Keskmine: | 5.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 160 g/km |
| Tippkiirus: | 235 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Oranž |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4005 mm |
| Laius: | 1727 mm |
| Kõrgus: | 1425 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1345 kg |
| Täismass: | 1770 kg |
| Kandevõime: | 425 kg |
| Autorongi mass: | 1770 kg |
| Teljevahe: | 2567 mm |
| Sildade arv: | 2 |