Tesla Model Y Long Range AWD
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 03.2022 · Saksamaa |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Elekter |
| Mootor | 153 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Garantii | jah |
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 153 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4750 mm |
| Laius: | 1921 mm |
| Kõrgus: | 1624 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2054 kg |
| Täismass: | 2619 kg |
| Kandevõime: | 565 kg |
| Autorongi mass: | 4219 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2890 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Tesla Model 3
2021, 93 500 km
29 200 €
326 €/kuus
Tesla Model 3
2020, 59 500 km
29 500 €
329 €/kuus
Tesla Model 3
2021, 60 500 km
29 790 €
352 €/kuus
Tesla Model 3
2021, 60 000 km
30 990 €
366 €/kuus
Tesla Model 3
2022, 116 000 km
32 000 €
377 €/kuus
Tesla Model 3
2023, 56 000 km
32 500 €
383 €/kuus