Hyundai i30 Comfort
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 01.2022 · Eesti |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 1.0, 88 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | 14.01.2027 |
| Tehnoülevaatus | 31.01.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Kontrollitud sõiduk
Põhjalik tehniline kontroll teostatud. Tulemusi vaata siit >>
- Garantii 6 kuud
- Kindel hooldusajalugu
- Odomeetri näit vastab tegelikule läbisõidule
- Autoabi 24/7
- Kaskokindlustus erihinnaga
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 998 cm³ |
| Võimsus: | 88 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.9 l/100 km |
| Maanteel: | 4.7 l/100 km |
| Keskmine: | 5.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 121 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4340 mm |
| Laius: | 1795 mm |
| Kõrgus: | 1455 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1372 kg |
| Täismass: | 1840 kg |
| Kandevõime: | 468 kg |
| Autorongi mass: | 2540 kg |
| Haagis piduritega: | 700 kg |
| Haagis piduriteta: | 300 kg |
| Teljevahe: | 2650 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Renault Captur
2021, 64 000 km
14 900 €
171 €/kuus
Renault Captur
2022, 57 000 km
15 900 €
183 €/kuus
Hyundai IONIQ
2020, 64 786 km
15 990 €
184 €/kuus
Renault Captur
2021, 74 000 km
16 000 €
184 €/kuus
Renault Captur
2021, 38 000 km
16 600 €
191 €/kuus
Renault Arkana
2022, 47 300 km
16 600 €
179 €/kuus