Volvo V70
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 11.2011 · Rootsi |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 120 kW D5204T3 |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1984 cm³ |
| Võimsus: | 120 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.4 l/100 km |
| Maanteel: | 4.5 l/100 km |
| Keskmine: | 5.2 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 70 l |
| CO₂ emissioon: | 137 g/km |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4823 mm |
| Laius: | 1861 mm |
| Kõrgus: | 1530 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1787 kg |
| Täismass: | 2300 kg |
| Kandevõime: | 513 kg |
| Autorongi mass: | 3900 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2816 mm |
| Sildade arv: | 2 |
| Rattavalem: | 4x2 |