Fiat 500
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 03.2008 · Läti |
| Keretüüp | Luukpära, 3 ust, 4 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 1.2, 55 kW |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 09.05.2025 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1248 cm³ |
| Võimsus: | 55 kW |
| CO₂ emissioon: | 110 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Kollane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 3546 mm |
| Laius: | 1627 mm |
| Kõrgus: | 1488 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1055 kg |
| Täismass: | 1420 kg |
| Kandevõime: | 365 kg |
| Autorongi mass: | 2220 kg |
| Haagis piduritega: | 800 kg |
| Haagis piduriteta: | 400 kg |
| Teljevahe: | 2300 mm |
| Sildade arv: | 2 |