Volkswagen Sharan HIGHLINE
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 06.2017 · Belgia |
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 4 ust, 7 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 110 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | jah |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 2000 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 137 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Täismass: | 1843 kg |
Sarnased pakkumised
Volkswagen Sharan
2019, 201 031 km
17 799 €
199 €/kuus
Volkswagen Sharan
1, 103 610 km
29 899 €
Peugeot 5008
2019, 140 494 km
16 490 €
189 €/kuus
Renault Espace
2018, 169 997 km
16 599 €
186 €/kuus
Peugeot 5008
2019, 107 000 km
16 990 €
194 €/kuus
Volkswagen Touran
2019, 230 000 km
17 699 €
210 €/kuus