Škoda Superb
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 05.2024 · Eesti |
| Varustustase | Combi Elegance FL |
| Keretüüp | Universaal, Wagon, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 2.0, 140 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.05.2028 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1984 cm³ |
| Võimsus: | 140 kW |
| CO₂ emissioon: | 164 g/km |
| Tippkiirus: | 232 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4862 mm |
| Laius: | 1864 mm |
| Kõrgus: | 1486 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1629 kg |
| Täismass: | 2168 kg |
| Kandevõime: | 539 kg |
| Autorongi mass: | 3968 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2836 mm |
| Sildade arv: | 2 |