Volkswagen Amarok
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2014 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 311 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Pikap, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 132 kW CSHA | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WV1ZZZ2HZEH013530 | ||||||
| Reg. nr. | 736DPW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
Mugavus
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Start-stopp süsteem
- Pardakaamera
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Jalamatid
- Sahtlid esiistmete all
- Topsihoidjad: ees, taga
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Android Auto
- Navigatsiooniseade
- Stereo: usb pesa
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- Astmelauad
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 132 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.1 l/100 km |
| Maanteel: | 7.1 l/100 km |
| Keskmine: | 7.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 206 g/km |
| Tippkiirus: | 179 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Pruun |
| Keretüüp: | Pikap |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5181 mm |
| Laius: | 1954 mm |
| Kõrgus: | 1834 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1G |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2201 kg |
| Täismass: | 3040 kg |
| Kandevõime: | 839 kg |
| Autorongi mass: | 5950 kg |
| Haagis piduritega: | 3200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3095 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
2024 suur hooldus koos rihmavahetusega Reval Autos ja turbo vahetus.Paigaldatud tagumise istme taha võimendiga bassikõlar ja ülejäänud kõlarid vahetatud kvaliteetsete vastu. Android süsteem koos tagurduskaameraga.
Korralik, mugav ja väga hästi hoitud tööauto. Veermik korralik, pidurid ja vedrud-amordid uued. KM ei ole eraldatav. Märts 2026 läbis ülevaatuse vigadeta!
N1 kategooria. Hind tehtud väga soodsaks.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 136 €
Registreerimistasu: 686 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Amarok
2013, 288 000 km
13 000 €
158 €/kuus
Mitsubishi Outlander
2016, 221 200 km
12 790 €
151 €/kuus
Jeep Grand Cherokee
2013, 247 400 km
12 790 €
156 €/kuus
Audi Q7
2012, 309 000 km
12 900 €
157 €/kuus
Audi A6 Allroad
2013, 245 000 km
12 990 €
158 €/kuus
Volkswagen Passat
2015, 263 600 km
12 999 €
145 €/kuus