Opel Mokka GS Line
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 04.2022 · Eesti |
| Keretüüp | Luukpära, Hatchback, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.2, 96 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 30.04.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1199 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| Keskmine: | 5.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 134 g/km |
| Tippkiirus: | 200 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4150 mm |
| Laius: | 1790 mm |
| Kõrgus: | 1515 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1311 kg |
| Täismass: | 1740 kg |
| Kandevõime: | 429 kg |
| Autorongi mass: | 2940 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 640 kg |
| Teljevahe: | 2557 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Opel Mokka
2023, 25 085 km
18 900 €
202 €/kuus
Citroën C3 Aircross
2023, 38 000 km
17 800 €
203 €/kuus
Peugeot 2008
2022, 34 000 km
17 900 €
205 €/kuus
Peugeot 308
2022, 37 000 km
17 900 €
205 €/kuus
Volkswagen T-Cross
2021, 44 490 km
17 900 €
205 €/kuus
Peugeot 2008
2021, 39 000 km
17 900 €
205 €/kuus