Hyundai i20 Comfort Plus
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 12.2023 · Eesti |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.0, 73.5 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | 05.12.2028 |
| Tehnoülevaatus | 31.12.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 998 cm³ |
| Võimsus: | 73.5 kW |
| Keskmine: | 5.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 122 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Kollane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4065 mm |
| Laius: | 1775 mm |
| Kõrgus: | 1450 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1209 kg |
| Täismass: | 1640 kg |
| Kandevõime: | 431 kg |
| Autorongi mass: | 2750 kg |
| Haagis piduritega: | 1110 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2580 mm |
| Sildade arv: | 2 |