Hyundai Kona Comfort Limited
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 05.2023 · Eesti |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Elekter |
| Mootor | 26.3 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | 04.05.2028 |
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 26.3 kW |
| Aku mahtuvus: | 39 kWh |
| Elektriline sõiduulatus: | 435 km |
| Elektrienergia kulu: | 14.3 kWh/100 km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4205 mm |
| Laius: | 1800 mm |
| Kõrgus: | 1570 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1637 kg |
| Täismass: | 2020 kg |
| Kandevõime: | 383 kg |
| Teljevahe: | 2600 mm |
| Sildade arv: | 2 |