Mitsubishi ASX Intense
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 05.2024 · Eesti |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 1.3, 116 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | 31.05.2029, kuni 100 000 km |
| Tehnoülevaatus | 31.05.2028 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.3 l |
| Kubatuur: | 1332 cm³ |
| Võimsus: | 116 kW |
| Keskmine: | 5.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 132 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4227 mm |
| Laius: | 1797 mm |
| Kõrgus: | 1567 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1396 kg |
| Täismass: | 1834 kg |
| Kandevõime: | 438 kg |
| Autorongi mass: | 3334 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 690 kg |
| Teljevahe: | 2639 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Mitsubishi ASX
2024, 11 250 km
23 900 €
257 €/kuus
Renault Captur
2024, 6 000 km
21 900 €
252 €/kuus
Renault Captur
2023, 11 000 km
22 800 €
262 €/kuus
Renault Symbioz
2025, 94 km
22 900 €
256 €/kuus
Renault Captur
2023, 16 000 km
22 900 €
263 €/kuus
Renault Captur
2024, 13 500 km
23 990 €
258 €/kuus