Citroën C3 Aircross Shine
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 12.2021 · Eesti |
| Keretüüp | Luukpära, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.2, 96 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | jah |
| Tehnoülevaatus | 31.12.2025 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1199 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| CO₂ emissioon: | 140 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4155 mm |
| Laius: | 1765 mm |
| Kõrgus: | 1648 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1362 kg |
| Täismass: | 1835 kg |
| Kandevõime: | 473 kg |
| Autorongi mass: | 2675 kg |
| Haagis piduritega: | 840 kg |
| Haagis piduriteta: | 600 kg |
| Teljevahe: | 2604 mm |
| Sildade arv: | 2 |