Cupra Born CUPRA 150 KW 58/62 KWH
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 12.2024 · Eesti |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Elekter |
| Mootor | 70 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Tagavedu |
| Garantii | jah |
| Tehnoülevaatus | 31.12.2028 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 70 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4322 mm |
| Laius: | 1809 mm |
| Kõrgus: | 1540 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1841 kg |
| Täismass: | 2270 kg |
| Kandevõime: | 429 kg |
| Teljevahe: | 2771 mm |
| Sildade arv: | 2 |