BMW 320 Essential
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2015 · Leedu | ||||||
| Läbisõit | 210 231 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 120 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | WBA8D11030K655640 | ||||||
| Reg. nr. | NOF821 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
Mugavus
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
Sisustus
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo
- CD mängija: boks
Tuled
- Udutuled
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 120 kW |
| CO₂ emissioon: | 99 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4633 mm |
| Laius: | 1811 mm |
| Kõrgus: | 1416 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1505 kg |
| Täismass: | 1980 kg |
| Kandevõime: | 475 kg |
| Autorongi mass: | 3855 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 745 kg |
| Teljevahe: | 2810 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Hea hind ja garantii 2kuud/3000km
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 54 €
Registreerimistasu: 285 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.