Mercedes-Benz S 350 AMG pakett
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 09.2006 · Saksamaa |
| Keretüüp | Sedaan, Long, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 3.5, 200 kW 272965 |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Tagavedu |
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.5 l |
| Kubatuur: | 3498 cm³ |
| Võimsus: | 200 kW |
| Kütusekulu linnas: | 14.5 l/100 km |
| Maanteel: | 7.7 l/100 km |
| Keskmine: | 10.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 242 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5215 mm |
| Laius: | 1880 mm |
| Kõrgus: | 1480 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1925 kg |
| Täismass: | 2505 kg |
| Kandevõime: | 580 kg |
| Autorongi mass: | 4605 kg |
| Haagis piduritega: | 2100 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3165 mm |
| Sildade arv: | 2 |