Volkswagen Caddy
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 03.2010 · Eesti |
| Keretüüp | Kaubik, 4 ust, 2 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 51 kW BST |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 30.04.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 51 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.4 l/100 km |
| Maanteel: | 5.2 l/100 km |
| Keskmine: | 6 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 40 l |
| CO₂ emissioon: | 159 g/km |
| Tippkiirus: | 142 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4405 mm |
| Laius: | 1794 mm |
| Kõrgus: | 1833 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1463 kg |
| Täismass: | 2162 kg |
| Kandevõime: | 699 kg |
| Autorongi mass: | 3500 kg |
| Haagis piduritega: | 1400 kg |
| Haagis piduriteta: | 710 kg |
| Teljevahe: | 2682 mm |
| Sildade arv: | 2 |