Toyota Highlander Premium
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 04.2022 · Eesti |
| Keretüüp | Universaal, Wagon, 4 ust, 7 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 2.5, 140 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 30.04.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2487 cm³ |
| Võimsus: | 140 kW |
| CO₂ emissioon: | 160 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4966 mm |
| Laius: | 1930 mm |
| Kõrgus: | 1755 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2180 kg |
| Täismass: | 2720 kg |
| Kandevõime: | 540 kg |
| Autorongi mass: | 4720 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 700 kg |
| Teljevahe: | 2850 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Toyota Highlander
2022, 181 724 km
37 500 €
419 €/kuus
Toyota Highlander
2021, 97 000 km
38 900 €
443 €/kuus
Toyota Highlander
2021, 74 421 km
39 490 €
424 €/kuus
Toyota Highlander
2022, 135 331 km
40 990 €
440 €/kuus
Toyota Highlander
2021, 122 000 km
42 690 €
458 €/kuus
Toyota Highlander
2021, 86 320 km
42 890 €
460 €/kuus