Suzuki Swace
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 07.2021 |
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 1.8, 90 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 30.07.2025 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1798 cm³ |
| Võimsus: | 90 kW |
| CO₂ emissioon: | 103 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 11.1 s |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4655 mm |
| Laius: | 1790 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Sarnased pakkumised
Suzuki Swace
2021, 106 000 km
17 580 €
201 €/kuus
Suzuki Swace
2021, 55 153 km
17 900 €
205 €/kuus
Volkswagen Golf
2021, 68 000 km
17 900 €
205 €/kuus
Renault Arkana
2022, 47 300 km
17 900 €
192 €/kuus
Renault Arkana
2021, 73 026 km
17 900 €
205 €/kuus
Renault Captur
2022, 64 750 km
17 990 €
193 €/kuus