BMW 320
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 10.2010 · Itaalia |
| Keretüüp | Kupee, 2 ust, 4 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 135 kW N47D20C |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Tagavedu |
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 135 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.9 l/100 km |
| Maanteel: | 4 l/100 km |
| Keskmine: | 4.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 125 g/km |
| Tippkiirus: | 237 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Kupee |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 4612 mm |
| Laius: | 1782 mm |
| Kõrgus: | 1395 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1495 kg |
| Täismass: | 1900 kg |
| Kandevõime: | 405 kg |
| Autorongi mass: | 3575 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 745 kg |
| Teljevahe: | 2760 mm |
| Sildade arv: | 2 |