Hyundai IONIQ 5 Premium 77 kWh
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 06.2024 · Eesti |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Elekter |
| Mootor | 56 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Tagavedu |
| Garantii | 06/2029 |
| Tehnoülevaatus | 30.06.2028 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 56 kW |
| Aku mahtuvus: | 77 kWh |
| Elektriline sõiduulatus: | 476 km |
| Tippkiirus: | 185 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4635 mm |
| Laius: | 1890 mm |
| Kõrgus: | 1605 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2063 kg |
| Täismass: | 2450 kg |
| Kandevõime: | 387 kg |
| Autorongi mass: | 4050 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3000 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Hyundai IONIQ 5
2024, 26 000 km
40 750 €
427 €/kuus
Hyundai IONIQ 5
2024, 22 000 km
41 750 €
437 €/kuus
Hyundai IONIQ 5
2025, 12 872 km
46 800 €
522 €/kuus
Ford Explorer
2025, 23 310 km
38 900 €
434 €/kuus
Volkswagen ID.4
2024, 25 398 km
40 900 €
457 €/kuus
BYD SEAL
2024, 33 000 km
41 500 €
490 €/kuus