Hyundai IONIQ 5
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 04.2024 |
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Elekter |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 24.04.2028 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 5.1 s |
| Tippkiirus: | 185 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4635 mm |
| Laius: | 1890 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2120 kg |
| Täismass: | 2560 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |