Toyota Yaris Cross
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 12.2024 · Eesti |
| Varustustase | Active Plus |
| Keretüüp | Luukpära, Hatchback, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 1.5, 68 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.12.2028 |
Kuulutus on arhiveeritud
Kontrollitud sõiduk
Sõidukile kehtib kõikehõlmav Toyota garantii ja maanteeabiteenus. Sõiduk on põhjalikult kontrollitud ja usaldusväärne.
- 2-aastane garantii
- 2-aastane maanteeabi
- 44 punkti tehniline kontroll
- Hybrid Life Assurance
- Sõiduks valmis
- Toyota Liising ja Kindlustus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1490 cm³ |
| Võimsus: | 68 kW |
| Keskmine: | 4.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 102 g/km |
| Tippkiirus: | 170 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Beež |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4172 mm |
| Laius: | 1765 mm |
| Kõrgus: | 1595 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1288 kg |
| Täismass: | 1690 kg |
| Kandevõime: | 402 kg |
| Autorongi mass: | 2440 kg |
| Haagis piduritega: | 750 kg |
| Haagis piduriteta: | 550 kg |
| Teljevahe: | 2560 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Toyota Yaris Cross
2023, 144 401 km
17 990 €
193 €/kuus
Toyota Yaris Cross
2023, 128 384 km
19 490 €
209 €/kuus
Toyota Yaris Cross
2023, 104 634 km
19 995 €
214 €/kuus
Toyota Yaris Cross
2022, 95 834 km
20 990 €
225 €/kuus
Toyota Yaris Cross
2023, 46 014 km
22 990 €
246 €/kuus
Toyota Yaris Cross
2024, 34 938 km
23 995 €
257 €/kuus