BMW X5
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 06.2024 |
| Varustustase | xDrive50e Exclusive Sky Lounge B&W Merino Massage |
| Keretüüp | Linnamaastur, SUV |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 3.0, 360 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2998 cm³ |
| Võimsus: | 360 kW |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Linnamaastur |
| Pikkus: | 4935 mm |
| Laius: | 2004 mm |
| Kõrgus: | 1755 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 3200 kg |
Sarnased pakkumised
Audi RS6
2022, 21 750 km
94 900 €
1017 €/kuus
Porsche Cayenne
2022, 29 000 km
99 500 €
1067 €/kuus
BMW X7
2023, 27 250 km
99 900 €
1143 €/kuus
Mercedes-Benz GLE 53 AMG
2023, 50 700 km
99 900 €
1071 €/kuus
Mercedes-Benz GLE 53 AMG
2023, 56 157 km
99 900 €
1071 €/kuus
Mercedes-Benz S 580
2022, 34 000 km
99 990 €
1072 €/kuus