Renault Trafic
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 01.2020 · Eesti |
| Keretüüp | Kaubik, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 125 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.01.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 125 kW |
| CO₂ emissioon: | 198 g/km |
| Tippkiirus: | 176 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 5399 mm |
| Laius: | 1956 mm |
| Kõrgus: | 1953 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2108 kg |
| Täismass: | 3070 kg |
| Kandevõime: | 962 kg |
| Autorongi mass: | 4700 kg |
| Haagis piduritega: | 1630 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3498 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Renault Trafic
2018, 234 000 km
8900 €
105 €/kuus
Renault Trafic
2020, 117 556 km
13 990 €
160 €/kuus
Renault Trafic
2020, 120 910 km
14 990 €
161 €/kuus
Renault Trafic
2019, 145 235 km
14 990 €
161 €/kuus
Renault Trafic
2019, 111 000 km
15 490 €
176 €/kuus
Renault Trafic
2020, 115 000 km
15 880 €
182 €/kuus