Audi A3
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 07.2021 · Tšehhi |
| Varustustase | Sportback 35 TFSI |
| Keretüüp | Luukpära, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 1.5, 110 kW DFY |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.07.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1498 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.9 l/100 km |
| Maanteel: | 4.2 l/100 km |
| Keskmine: | 4.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 131 g/km |
| Tippkiirus: | 224 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4339 mm |
| Laius: | 1816 mm |
| Kõrgus: | 1391 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1433 kg |
| Täismass: | 1875 kg |
| Kandevõime: | 442 kg |
| Autorongi mass: | 3375 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 690 kg |
| Teljevahe: | 2618 mm |
| Sildade arv: | 2 |