Suzuki Vitara
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 06.2023 |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 1.5, 85 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 30.06.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1462 cm³ |
| Võimsus: | 85 kW |
| Keskmine: | 6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 132 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 13.5 s |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4190 mm |
| Laius: | 1785 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1390 kg |
| Täismass: | 1780 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 400 kg |
Sarnased pakkumised
Suzuki Vitara
2022, 131 500 km
19 749 €
212 €/kuus
Suzuki Vitara
2024, 83 000 km
24 480 €
280 €/kuus
Suzuki Vitara
2024, 59 000 km
25 880 €
296 €/kuus
Suzuki Vitara
2024, 55 000 km
25 880 €
296 €/kuus
Suzuki Vitara
2025, 26 540 km
28 880 €
341 €/kuus
Suzuki Vitara
2025, 23 000 km
28 880 €
341 €/kuus