Škoda Octavia K&L
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2017 · Soome | ||||||
| Läbisõit | 212 729 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 135 kW CUN | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | TMBLK7NE7J0209662 | ||||||
| Reg. nr. | 797SXW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Jahutusega kindalaegas: ees
- 220V pistikupesa: taga
- 12V pistikupesa
- USB: usb-c
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: appist
- Seisuküte (eelsoendus): puldist
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: kliimaautomaatik, konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus, elektriline
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Istmesoojendused: ees, taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Käetugi taga: reguleeritav
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Uste sisevalgustus: valitav värvitoon
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus: puldiga
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Multimeedia
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Autotelefon
- CD mängija: boks
- Bluetooth
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 135 kW |
| Keskmine: | 5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 131 g/km |
| Tippkiirus: | 226 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4779 mm |
| Laius: | 1814 mm |
| Kõrgus: | 1493 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1485 kg |
| Täismass: | 2048 kg |
| Kandevõime: | 563 kg |
| Autorongi mass: | 3848 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 730 kg |
| Teljevahe: | 2677 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
K&LMootorsõidukimaks
Aastamaks: 149 €
Registreerimistasu: 543 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Jeep Grand Cherokee
2016, 196 000 km
13 500 €
159 €/kuus
Honda CR-V
2015, 204 379 km
13 599 €
160 €/kuus
Jaguar XF
2018, 179 000 km
13 690 €
162 €/kuus
Renault Koleos
2018, 169 000 km
13 900 €
164 €/kuus
Ford Kuga
2019, 141 000 km
13 900 €
158 €/kuus
Mercedes-Benz C 250
2015, 305 000 km
13 999 €
165 €/kuus