Subaru Outback
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 05.2017 · Läti |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 2.5, 129 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Garantii | jah |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2500 cm³ |
| Võimsus: | 129 kW |
| CO₂ emissioon: | 161 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Täismass: | 1657 kg |
Sarnased pakkumised
Subaru Outback
2019, 102 000 km
19 900 €
224 €/kuus
Subaru Forester
2017, 103 045 km
16 900 €
193 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2017, 118 357 km
17 900 €
205 €/kuus
Hyundai Tucson
2017, 105 661 km
17 999 €
193 €/kuus
MINI Countryman
2019, 49 100 km
18 900 €
216 €/kuus
Mazda CX-5
2018, 105 000 km
18 990 €
214 €/kuus