Hyundai i30
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2020 · Läti | ||||||
| Läbisõit | 141 231 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 70 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMAH251AALJ130693 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Manuaalkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Kesklukustus
- Vihmasensor
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Parkimisandurid taga
- Start-Stop system
- Topsihoidjad
Rehvid ja veljed
- Plekkveljed
- Talverehvid
- Suverehvid
Tuled
- LED esituled
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- USB liides
- Bluetooth liides
- Voice commands
Istmed
- Tekstiilpolster
- Istmesoojendused ees
Muu varustus
- Garantii
- Metallikvärv
- Multiple key sets
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 70 kW |
| CO₂ emissioon: | 120 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4340 mm |
| Laius: | 1795 mm |
| Kõrgus: | 1450 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1388 kg |
| Täismass: | 1880 kg |
| Kandevõime: | 492 kg |
| Autorongi mass: | 3380 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 650 kg |
| Teljevahe: | 2650 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 58 €
Registreerimistasu: 445 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.