Peugeot Partner
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 113 924 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Kaubik, 4 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.5, 56 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VR3EFYHWCLJ902792 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Istmesoojendused
- Elektrilised akende tõstukid
- Kohtvalgustid
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Topsihoidjad
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- Stereo: originaal
- Kõlarid
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Veokonks
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1499 cm³ |
| Võimsus: | 56 kW |
| CO₂ emissioon: | 145 g/km |
| Tippkiirus: | 152 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4403 mm |
| Laius: | 1848 mm |
| Kõrgus: | 1880 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1395 kg |
| Täismass: | 1970 kg |
| Kandevõime: | 575 kg |
| Autorongi mass: | 3200 kg |
| Haagis piduritega: | 1230 kg |
| Haagis piduriteta: | 690 kg |
| Teljevahe: | 2785 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 439 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.