Audi Q8 50 TDI quattro 286hk S Line Selection Facelift MOMS
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 03.2024 |
| Keretüüp | Linnamaastur, SUV |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 3.0, 210 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2967 cm³ |
| Võimsus: | 210 kW |
| Tippkiirus: | 241 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Linnamaastur |
| Pikkus: | 4998 mm |
| Laius: | 1996 mm |
| Kõrgus: | 1692 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2900 kg |
Sarnased pakkumised
Audi Q8
2024, 22 100 km
74 900 €
802 €/kuus
Mercedes-Benz V 300
2024, 56 700 km
82 000 €
878 €/kuus
BMW X5
2025, 34 780 km
86 569 €
965 €/kuus
Toyota Land Cruiser
2025, 31 000 km
86 990 €
970 €/kuus
Mercedes-Benz V 300
2025, 35 000 km
94 900 €
1058 €/kuus
Audi SQ8
2024, 18 500 km
104 899 €
1123 €/kuus