Škoda Kamiq
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 11.2020 · Eesti |
| Varustustase | Ambition LIMITED |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.0, 70 kW |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 999 cm³ |
| Võimsus: | 70 kW |
| CO₂ emissioon: | 130 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4241 mm |
| Laius: | 1793 mm |
| Kõrgus: | 1559 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1262 kg |
| Täismass: | 1704 kg |
| Kandevõime: | 442 kg |
| Autorongi mass: | 2854 kg |
| Haagis piduritega: | 1150 kg |
| Haagis piduriteta: | 600 kg |
| Teljevahe: | 2639 mm |
| Sildade arv: | 2 |