Kia cee'd / Ceed
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 09.2021 · Eesti |
| Varustustase | GT-Line |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.5, 118 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | 20.02.2028, kuni 150 000 km |
| Tehnoülevaatus | 30.09.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1482 cm³ |
| Võimsus: | 118 kW |
| CO₂ emissioon: | 134 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4600 mm |
| Laius: | 1800 mm |
| Kõrgus: | 1460 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1480 kg |
| Täismass: | 1880 kg |
| Kandevõime: | 400 kg |
| Autorongi mass: | 2880 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
| Teljevahe: | 2650 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Kia cee'd / Ceed
2019, 52 882 km
13 600 €
153 €/kuus
Kia cee'd / Ceed
2020, 115 980 km
14 999 €
161 €/kuus
Škoda Octavia
2019, 101 050 km
13 500 €
145 €/kuus
Kia Stonic
2020, 86 155 km
13 900 €
149 €/kuus
Renault Grand Scenic
2019, 111 359 km
13 990 €
160 €/kuus
Kia Optima
2019, 117 038 km
13 990 €
160 €/kuus