Kia Rio
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 03.2012 · Prantsusmaa |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 1.1, 55 kW |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.1 l |
| Kubatuur: | 1120 cm³ |
| Võimsus: | 55 kW |
| CO₂ emissioon: | 85 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4045 mm |
| Laius: | 1720 mm |
| Kõrgus: | 1455 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1155 kg |
| Täismass: | 1640 kg |
| Kandevõime: | 485 kg |
| Autorongi mass: | 2440 kg |
| Haagis piduritega: | 800 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2570 mm |
| Sildade arv: | 2 |